Daily Archives: 18. okt. 2024

Rimi koolijalka võistlused 18.10

Täna käisid meie kooli pisemad Uuemõisa jalgpallihallis end proovile panemas. Eesti Jalgpalliliiduga koostöös toimunud Rimi koolijalka turniir tõi meie halli 7 poiste ning 3 tüdrukute võistkonda. HLA oli väljas kahe poiste ning ühe tüdrukute tiimiga.

Tüdrukud mängisid ühe mängu viiki ja teise võitsid ning kokkuvõtteks esimene koht.
HLA2 võistkond suutis kõik mängud võita ning pääsesid finaali, kus tuli mõõtu võtta väga hästi mängivate Risti kooli poistega, kes kõik treenivad Nõmme Kaljus. Poisid lasid endale esimese ära lüüa, kuid said siis aru, et tegu on tähtsa mänguga ning hakkasid enda tempot peale suruma, tulles lahingust välja 3:2 seisuga ning esikoht käes.

HLA1 võistkond mängis alagrupis väga tublilt, kuid kahjuks poolfinaali ei pääsenud ning läks mängima 5-7 koha peale, millest mõlemad mängud võideti ja kindlustati endale 5. Koht!

HLA1 mängis kooseisus:

•  Lenart  Pärnaste