Daily Archives: 15. okt. 2024

Aktiivne koolinädal

Pärast vaheaega, 28. oktoober-1.november toimub aktiivne koolinädal.

Esmaspäeval toimub õpilaste ja õpetajate ühisvõimlemine kooli saalis algusega 8.10.

Teisipäeval on õpilastel võimalik osaleda plangu hoidmise võistlusel. 1.-3. klass pärast 4. tundi ja 4.-6. klass pärast 3. tundi. Aeg läheb käima umbes 10 minutit pärast vahetunni algust. Tule saali, pane nimi ja klass huvijuhi juures kirja. 1.-3. ja 4.-6. klassi parimale auhind. Võitja on see, kes suudab püsida kõige kauem plangu asendis.

Kolmapäeval toimuvad saalis erinevad mängud. 1.-3. klass pärast 4. tundi ja 4.-6. klass pärast 3. tundi.

Neljapäeval on võimalus tulla kooli Halloweeni kostüümis. Vahetundide ajal toimub halloweeni teemaline tantsuvahetund. Lisaks on aula kõrval fotosein, kus saad koos sõpradega toredat päeva jäädvustada.

Reedel on koolimaja koridorides vahvad ülesanded, mida saab koos klassiga lahendama minna. Võta kaasa grupi peale üks telefon. Vastused saata ekoolis huvijuhile.