Daily Archives: 7. okt. 2024

Palju õnne meie tublidele õpetajatele ja tugispetsialistile!

Sellel aastal tunnustati Läänemaa Aastaõpetajaid 2.oktoobril 2024 Haapsalu Kutsehariduskeskuses.

Meie koolist said tunnustuse järgmised õpetajad:

Katre Jõgisaar – Aasta tugispetsialist

Kirsi Rank – Aasta tugispetsialist nominent

Merle Roos – Läänemaa täiskasvanuhariduse aasta õppija nominent

Taimi Sammel – Aasta klassijuhataja nominent

Inge Sinimeri –  Läänemaa aastate õpetaja

Maren Suu – Aasta klassiõpetaja nominent

Kirsti Tammeniit – Aasta aineõpetaja nominent

Palju õnne kõigile!

Õpetajate päev

Reedel, 4. oktoobril tähistasime koolis õpetajate päeva.

6. klassi õpilased koos klassijuhatajatega korraldasid kauni kontsert-aktuse, kus sai kuulda haridusega seotud filosoofilisi mõtteterasid, lauldi regilaulu ja sai nautida kitarrimängu. Samuti õnnitleti õpetajaid, keda oli tunnustatud Läänemaa õpetajate ning täiskasvanuhariduse tunnustamisüritusel. Vahvaks üllatuseks oli kuuendike kingitus õpetajatele – isetehtud liikumisampsude ideede purk. Nii nagu meil on traditsiooniks, siis aktuse lõpus anti võim üle 6. klassi õpilastele. Üheks tunniks said kuuendikud olla õpetaja rollis. Aitäh armsad kuuendikud ja klassijuhatajad!

Viimase tunni andsid lastele kooli vilistlased ja lapsevanemad, kes rääkisid enda tööst või hobist. Suur-suur aitäh kõikidele vilistlastele ja lapsevanematele, kes pakkusid lastele uusi kogemusi ja teadmisi!

Õpetajate päevast leiate pilte sellelt lingilt: